Sosyal Medya Danışmanlığı Pazar Lideri

Sosyal Medya Danışmanlığında Sektör Lideri
Sosyal Medya uzmanlığı yönetimi ile mükemmel olarak yönetilen sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla firma topluluğunuz ve potansiyel müşterileriniz ile iletişim kurun!
twitter reklamlarınız ve sürekli hazırlanan mükemmel video ve grafik gönderiler ile profesyonel 618Media dijital pazarlama kadrosu isminizi tüm Yunanistan’a ulaştırsın!
Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve hatta Pinterest gibi tüm sosyal medya platformlarında aynı anda olarak ilgilenilen üyelikleriniz ile en yüksek isim bilinirliği elde edin…
Sosyal Medya Uzmanlığında Uzmanı ile çalışın, farkı görün.
Sosyal Medya Danışmanlığı ile Adınızı Büyütün!
ÇAĞIMIZIN YÜKSELEN MÜKEMMEL TRENDİ SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Sosyal Medya ile Daha Güçlü!
Sosyal Medya hesaplarınızın uzmanlar tarafından geliştirilmesi, müşterilerinizin gözündeki içerik kalitenizi ve karizmanızı arttırırken aynı zamanda şirketiniz ve hizmetleriniz doğrultusunda şirketleri bilgilendirme de en etkili iletişim kanalı olur.
Mükemmel hazırlanmış grafikler, görkemli animasyon videolarınızı topluluğunuz ile buluşturun!
En seçkin dijital pazarlama kadrosu ile 618 Medya’nın eşsiz müşterileri yanında sizde yerinizi alın ve sosyal medya danışmanı bir ajans ile en yüksek ciroyu elde edin…
Her firmaya uygun ve her bütçeye hazırladığımız sosyal medya danışmanlık paketlerine göz atıp, dönemimizin en mükemmel iletişim kanalını 618Medya dijital pazarlama kadrosunun ellerine bırakın.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZIN DANIŞMANLIĞI EMİN ELLERDE
Sosyal Medya Yönetimimizin ve Firmanızın Yeteneklerini Birleştirelim
Sosyal medyadaki esneklik, bazen şirketler için doğrudan büyük bir satış aracı olabilirken, diğer bir çok şirket için ise marka prestiji ve partner ile iletişimin çoğalması için en düzgün araç olarak kullanılabilir, sizde şirketinizi sosyal medya uzmanları ve iyi bir sosyal medya lideri ile büyükler arasına katın!
618Media’nın sosyal medya danışmanı hizmeti ile tüm Amerika’da görünür olabilirsiniz…
Güzel İçerik Paylaşımı
Her gün Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro gibi araçlarla doğru olarak hazırlanmış görsellerinizi topluluğunuza gösteririz, böylelikle topluluğun ilgisini çekebilir, sizi takip edenlerin hoşnutluğunu kazanabilirsiniz.
Yarıșma Yönetimi
Sosyal Medya çekilişleri ile çok küçük maliyetler ile insanlarla yakınlık kurabilir, şirketinizin ve hizmetlerinizin takipçilerinize sevdirebilirsiniz...
Sosyal Medya Reklamları
Sosyal Medya reklamları ile sınırlarınızın dışına çıkabilir, tanınmadığınız çevrelerde de başarı elde edebilirsiniz, üstelik daha fazla bilgi edinin belirli bir bütçeye kadar ek reklam yönetim ücreti ödemezsiniz...
Twitter Düzenlemesi
Sosyal Medya hesaplarınızı düzenler, gerekli bağlantı, düzenlemeleri ve optimizasyonu yapar, özel oluşturulmuş grafikler ile profesyonel bir yapı kurarız...
Halkla Doğrudan İletişim
Sosyal medya danışmanı hizmeti aldığınızda müşterileriniz ile doğrudan bağlantı kurabilir, aldığınız geri dönüşler, istek ve öneriler ile müşteri tatmini ve marka bilinirliğinizde 80' kata kadar artış elde edebilirsiniz...
Detaylı Etkileşim Raporu
İçeriklerinizin ve reklamlarınızın ulaşımını, aldığınız geri dönüşleri, ücretlerinizi ve şuan ki Sosyal Medya konumunuzu raporlayabiliriz, böylelikle görsellerinizi düzenlemeniz oldukça kolay olur.
ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ SOSYAL MEDYA YAZILIMLARI
Gerçek Sosyal Medya Danışmanı!
Sosyal Medya Üyelikleriniz her ne kadar gerçek insanlar tarafından yönetilse de, 618Media içinde özel geliştirilmiş programlar ile sosyal medya hesaplarınızın geliştirilmesi sağlanır.
Firma görüşümüze göre en önem verdiğimiz şey bir katma değer oluşturmak ve sizin yapabileceklerinizden daha farklı ve gelişmiş şeyler yaparak aldığımız parayı sonuna kadar hak etmektir.
Özel programlarımız ve 7/24 çalışan sunucularımız ile sosyal medya hesaplarınızı sürekli kontrol eder, kitlenizin büyümesini sağlarız, Machine Learning programlar ve gelişmiş algoritmalar ile facebook reklamlarınızı oluştururken çok özel reklam stratejileri ile “tanıtım yap” butonu ile verilen tanıtımlara göre bir kaç adım önde oluruz.
Gelişmiş web tabanlı programlar ile sosyal medya üyeliklerinizi yönetir, eş zamanlı sosyal medya yönetimi ile saatler sürecek işlerinizi bir kaç dakikada sonuca ulaştırırız.
Dijital pazarlama uzmanları, algoritmik reklam yönetimi ve uzman yazılımcı kadrosu ile 618 Media size hizmet vermeye hazır!
Dünyanın en iyi sosyal medya ajansından
BİRLİKTE VE ÇOKLU SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Dünyanın En Büyük Sosyal Medya Ağlarındaki Doğru ve Profesyonel Yaklaşımımız İle Hedeflerinize ve İnsanlara Daha Yakın Olun...
Eş zamanlı sosyal medya yönetimi ile potansiyel müşterilerinizi tüm sosyal medya platformlarında yakalayın ve şirket bilinirliğinizi en yüksek seviyeye ulaştırın, üstelik sosyal medya yönetimi için her platform başına ayrı ayrı ek maliyet ödemezsiniz!
Bulunduğunuz alanda bilinen bir isim olmanın yolu, profesyonel sosyal medya danışmanlığı ile mümkün!
Gerçek bir sosyal medya danışmanı ile çalışın!
Piyasadaki yerinizi belirleyin
Piyasadaki başarı hedeflerinizi belirleyip rakiplerinizi analiz edin, istediğiniz konuma hemen ulaşın!
Topluluğunuz ile eş zamanlı iletişim kurun.
Topluluğunuzun istek ve önerilerine anında yanıt verebilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.
Potansiyel Müşterilerinizi Keşfedin
Sosyal Medya reklamları ile henüz sizi keşfetmemiş potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, ününüzü arttırabilirsiniz.
Performansınızı Yükseltin
İletilen bildirim oluşturduğunuz artı ve eksileri tespit edebilir, performansınızı iyileştirebilirsiniz.
Sosyal Medya üyeliklerinizi uzmanlarına emanet edin!
Sosyal Medya Uzmanlığı hakkında bilgi almak ve sosyal medya uzmanlarının yeteneklerini görmek için websitemizdeki formu doldurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *